Trójka rozczarowała, na inaugurację tylko punkt (zdjęcia, wideo)

Najlepszy w barwach Trójki, bramkarz Michał Pyskło.
Najlepszy w barwach Trójki, bramkarz Michał Pyskło. Fot. A. Dobkowski
Piłkarze ręczni ostrołęckiej Trójki rozczarowali na inaugurację rozgrywek II ligi remisując w spotkaniu w hali ZS nr 5 przy ulicy Berlinga z beniaminkiem Kasztelanem Sierpc 20:20.

Trójka Ostrołęka - Kasztelan Sierpc

Po pierwszej połowie spotkania podopieczni Waldemara Salisa prowadzili 13:10 i wiele wskazywało na to, że uda się zdobyć komplet punktów w tej konfrontacji. Po zmianie stron rozpoczął się jednak festiwal nieskuteczności z obu stron w którym jako pierwszoplanowe postacie występowali gospodarze. Do tego Trójka nie potrafiła wykorzystać okresów gry w przewadze, a sama w ostatnich minutach popełniła sporo przewinień po których goście zmniejszali stratę bramkową i na minutę przed końcem doprowadzili do remisu. W końcówce spotkania czerwoną kartką został ukarany za kolejny faul Krzysztof Zieliński, a punkt Trójce uratował dobrze dysponowany golkiper Michał Pyskło, który jako jedyny zasługuje na pochwały za pierwszy mecz sezonu.

UMKS Trójka Ostrołęka - MKS Kasztelan Sierpc 20:20 (13:10)