Trójka bez punktów w starciu z MKS Wieluń

Kamil Ludwiczak był najskuteczniejszym, obok Marcina Ziemczyka zawodnikiem w naszym zespole. A. Dobkowski
Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki nie zdołali wywalczyć kolejnych punktów w rozgrywkach II ligi.

Tym razem podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego w wyjazdowym starciu 17. kolejki przegrali z MKS Wieluń 23:35. Ostrołęczanie dzielnie walczyli do połowy starcia, przegrywając 11:15. Po zmianie stron przez dziesięć minut trwała zacięta rywalizacji, ale końcówka meczu wyraźnie należała do gospodarzy, którzy odnieśli wysoką dwunastobramkowe zwycięstwo.

Najwięcej bramek dla ostrołęckiego zespołu zdobyli tym razem Marcin Ziemczyk i Kamil Ludwiczak - po 5.

Kolejne spotkanie nasi szczypiorniści rozegrają już w czwartek 6 marca. Rywalem podopiecznych trenera Radosława Żebrowskiego będzie KS Szczypiornik Dąbrowa Białostocka. Spotkanie w hali ZS nr 5 o godz. 19.00.

MKS Wieluń - UMKS Trójka Ostrołęka 35:23 (15:11)

Trójka: Kozłowski, Pyskło, Obrębski - T. Wiśniewski 3, P. Wiśniewski 0, Milewski 1, Ziemczyk 5, Kuliś 0, Dmowski 3, Ludwiczak 5, Niećko 4, Dzierzgowski 2.