MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Tego już nie ma: wystawa Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego

(awo)
Wystawa członków OTF jest do obejrzenia w Art Cafe
Wystawa członków OTF jest do obejrzenia w Art Cafe A. Wołosz
Ostatnie dni dawnego kina "Jantar", budowa papierowni w Stora Enso, żniwa z kosą i stawianiem dziesiątków - to udało się utrwalić członkom Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego. Wystawa znajduje się w Art Cafe

Wystawa zbiorowa, tradycyjnie organizowana w czasie OStrołeckiego Festiwalu Fotografii, w tym roku miała temat: fotoreportaż.

- Zachęcam wszystkich, którzy jeszcze tego nie robią: utrwalajcie życie swoje, swojej rodziny, otoczenia na fotografii, katalogujcie i opisujcie zdjęcia - powiedział Adam Wołosz, prezes. - Zobaczcie, na tych zdjęciach są miejsca i sytuację, których już nie ma: areszt, stare kino, żniwa w 1985 roku, z kosą i snopkami.
Na wystawie w Art Cafe, czynnej do końca października, można oglądać zdjęcia Jolanty Góralskiej, Daniela Ejsymonta, Adama Wołosza, Michała Szeląga, Pawła Krupki, Bogdana Białczaka.

Uwaga: każdy, kto fotografuje i chce pokazać swoje zdjęcia, może wziąć udział w wystawie na zakończenie festiwalu, 12 października. Wystarczy tego dnia przynieść swoje zdjęcia, wywołane na papierze fotograficznym , w dużym formacie, do budynku byłej pływalni.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki