MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Studniówka ZSZ nr 2 w Ostrołęce. 27.01.2024 młodzież Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 bawiła się w sali bankietowej Warszawska 34

Beata Modzelewska
Beata Modzelewska
Wideo
od 7 lat
- Dzisiaj, sto dni przed maturą, możemy bawić się beztrosko i śmiać do woli. W ten szczególny wieczór, w imieniu wszystkich żaków kończących szkołę witamy bardzo serdecznie i ciepło szanowną dyrekcję, naszych wychowawców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości. Szczególnie gorąco witamy rodziców, którzy nie tylko na co dzień przejmują się naszymi postępami w nauce, ale też myślą o tym, żebyśmy się mogli wspólnie pobawić - zaczęli uczniowie prowadzący bal.

Młodzi ludzie dziękowali dyrekcji szkoły "za starania i troskę to, by nasza nauka przebiegała planowo i spokojnie", wychowawcom i nauczycielom "za opiekę i dar wiedzy", rodzicom "za miłość i dobroć, jaką okazywali nam każdego dnia".

Bal uroczyście otworzyła Alina Bałdyga, dyrektor ZSZ nr 2 w Ostrołęce.

- Serdecznie dziękuję za zaproszenie na tę ważną uroczystość w waszym życiu - na pierwszy bal, na który czekaliście 4,5 roku. We wrześniu 2019 roku przekroczyliście progi naszej szkoły jako pierwsi absolwenci szkół podstawowych rozpoczynający naukę w pięcioletnim technikum. Teraz kończycie pewien etap w waszym życiu, etap, w którym przygotowywaliście się do dorosłego życia i lada moment będziecie podejmować pierwsze samodzielne, dorosłe decyzje. Niech one będą przemyślane, mądre, ale też wymierne w efekty. Życzę wam zdrowia, odwagi, nie bójcie się marzyć, planować, życzę odważnych decyzji, ciekawości świata i wszystkiego, czego sobie wymarzycie. A dziś studniówka. Sto dni przed maturą. Dokładnie od jutra.

Dyrektor podziękowała rodzicom uczniów, podziękowała też nauczycielom i wychowawcom klas maturalnych.

Potem wszyscy wysłuchali piosenki "Niech żyje bal" w wykonaniu dwojga uczniów, a młodzież wręczyła upominki swoim wychowawcom.

Był także oczywiście polonez, pięknie odtańczony przez uczniów (prowadzący wydarzenie przedstawili każdą parę) i nagrodzony brawami.

- A teraz zapraszamy państwa do wspólnej i, mamy nadzieję, szampańskiej zabawy - tymi słowami zakończyła się część oficjalna studniówki.

Studniówki 2024 w Ostrołęce

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki