MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Sportowiec Roku 2016. Poznaj następnych kandydatów

red.
Kolejni świetni sportowcy zostali zgłoszeni do plebiscytu TO Sportowiec Roku 2016.

Startujemy z kolejną edycją naszego plebiscytu Sportowiec Roku. Chcemy wspólnie z Czytelnikami wyróżnić sportowców z terenu, na którym ukazuje się Tygodnik Ostrołęcki za osiągnięcia w 2016 roku. Swoje tytuły przyzna kapituła plebiscytu oraz Czytelnicy. Tak jak rok temu, Czytelnicy wybiorą także najlepszego sportowca w kategorii junior (6-12 lat). Głosowanie odbywać się będzie trzema sposobami: SMS (najwyższa waga głosu), przez Facebooka oraz klikami na www.to.com.pl
Zgłoszenia przyjmujemy do 10 stycznia.

Tu możesz zagłosować na dotychczasowych kandydatów:
Sportowiec Roku głosowanie

W kategorii junior:
Sportowiec Roku junior

Kapituła przyzna swoje wyróżnienia w następ. kategoriach: Sportowiec Roku 2016, Odkrycie Roku, Drużyna Roku, Trener Roku, Osobowość Roku, Klub Sportowy Roku.

Zawodnicy i zawodniczki reprezentowali nas na krajowych i międzynarodowych arenach w ponad dwudziestu dyscyplinach sportowych. Przywieźli z nich wiele medali. Postęp w sportach indywidualnych poczynili przedstawiciele sportów walki. Niejednokrotnie mogliśmy cieszyć się z ich sukcesów. Nie zawiedli kibiców także lekkoatleci i pływacy. Najwięcej uwagi kibiców przykuwały jednak gry zespołowe: siatkarzy, koszykarki oraz piłkarze. Czas więc zebrać plon od kibiców. Podobnie jak w poprzednich latach, zwracamy się do nich o pomoc w wytypowaniu kandydatów do plebiscytu. Można to zrobić drogą elektroniczną na adres: [email protected]

Do utworzonej listy nominowanych sportowców z powiatów: ostrołęckiego, makowskiego, ostrowskiego dołączymy jeszcze kolejnych, zgłoszonych przez trenerów, prezesów i działaczy klubów. Na zgłoszenia czekamy do 10 stycznia. Kapituła plebiscytu zweryfikuje przekazane propozycje i zdecyduje o ostatecznym kształcie listy w plebiscycie.

Tak jak rok temu, będzie także kategoria junior (6-12 lat). O zgłoszenia do tej kategorii prosimy szkoły, nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów. Imię, nazwisko zawodnika, opis jego sukcesów i zdjęcie prosimy przysłać na adres: [email protected] z dopiskiem Sportowiec Roku junior.

To Czytelnicy swoimi głosami zdecydują kto zasłużył na miano Sportowca Roku 2016 i Sportowca Roku 2016 Junior. Plebiscyt zakończy się uroczystą galą z udziałem władz samorządowych.
Patronat honorowy nad plebiscytem sprawuje marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki