Przasnyszanie tracą kolejne ważne punkty

Szansa awansu wymyka się piłkarzom z Przasnysza pod koniec rundy wiosennej.
Szansa awansu wymyka się piłkarzom z Przasnysza pod koniec rundy wiosennej. Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu 31. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zaledwie zremisowali z Naprzodem Skórzec 2:2.

Podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego prowadzenie objęli w 17. minucie meczu. Pewnym egzekuorem rzutu karnego za faul na Arturze Gawędzie okazał się Michał Pragacz. Tuż po zmianie stron gospodarze zdobyli drugiego gola za sprawą Artura Gawędy, który wykorzystał asystę dla Macieja Smolińskiego.

W kolejnych minutach meczu nieoczekiwanie do głosu doszli goście. Najpierw Damian Świątek strzałem z rzutu wolnego pokonał Rafała Szymańskiego. Na niespełna kwadrans przed końcem meczu drugiego gola dla zespołu ze Skórca zdobył Paweł Marchel i doprowadził do wyrównania.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów, co sprawia, że przasnyszanie mają już tylko punkt przewagi nad najgroźniejszym rywalem w walce o pierwszą lokatę Huraganem Wołomin.

MKS Przasnysz - Naprzód Skórzec 2:2 (1:0)
Bramki: M. Pragacz 17. (k), Gawęda 47. - Świątek 53., Marchel 77. (k)

Przasnysz: Szymański - Butryn, R. Wróblewski, Grędziński, Bartosiewicz, M. Pragacz, Rutkowski, Smoliński, Ł. Wróblewski, Kosiorek (85. Pepłowski), Gawęda (87. Szypulski)