Poznajcie bliżej finalistki plebiscytu "Nauczyciel na Medal"

  Poznajcie bliżej finalistki plebiscytu "Nauczyciel na Medal"

  Zdjęcie autora materiału

  Beata Modzelewska

  Tygodnik Ostrołęcki

  Aktualizacja:

  Tygodnik Ostrołęcki

  Poznajcie bliżej finalistki plebiscytu "Nauczyciel na Medal"
  1/14
  przejdź do galerii
  Głosowanie w drugim, finałowym etapie plebiscytu trwa do 29 listopada, do godz. 21.00
  15 listopada o godz. 21.00 zakończyło się głosowanie w pierwszym, powiatowym etapie plebiscytu „Nauczyciel na Medal”. Poznaliśmy 12 finalistek.

  W kat. nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej dofinału awansowały: Ewelina Minota (Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostrołęce), Izabela Kobus (PSP w Krysiakach, pow. ostrołęcki), Gabriela Helcbergiel (PSP w Pałapusie, pow. ostrowski), Barbara Bańska (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Karniewie, pow. makowski). W kat. nauczyciel klas IV-VIII i gimnazjum: Joanna Bialik (SP nr 4 w Ostrołęce), Bożena Bochniak (SP w Baranowie, pow. ostrołęcki), Małgorzata Łukaszewska (PSP w Jelonkach, pow. ostrowski), Katarzyna Grabowska (SP w Krasnosielcu, pow. makowski ). Nauczyciel szkoły ponadpodstawowej: Agnieszka Wojtasik (ZSZ nr 4 w Ostrołęce), Joanna Kubeł (ZSP w Łysych, pow. ostrołęcki), Mariola Elceser (ZS nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej), Jolanta Kruszewska (ZS w Różanie, pow. makowski).

  Wszystkie panie otrzymają pamiątkowe medale podczas gali (w grudniu, szczegóły jeszcze podamy), a w naszej redakcji czekają na nie bilety na koncert Thomasa Andersa i Samanthy Fox w Warszawie (1 grudnia). A poza tym wszystkie panie mają już „w kieszeni” nagrody finałowe - niewiadomą jest jeszcze ich podział. To rozstrzygnie głosowanie (potrwa od 20 do 29 listopada, do godz. 21.00). A na nasze finalistki czekają m.in. pobyty w czterogwiazdkowym hotelu St. Bruno na Mazurach, zaproszenia na kolacje w ostrołęckiej restauracji Na Mące, skórzana galanteria.

  Osoba z największą liczbą głosów uzyska voucher na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce (finalistki zachowały głosy z pierwszego etapu). A po uroczystej gali do całego nakładu „Tygodnika Ostrołęckiego” dołączymy specjalny dodatek, w którym przedstawimy nasze laureatki z każdej kategorii plebiscytu. Będą mogły opowiedzieć o szkolnych radościach (a może też smutkach), zapytamy je o wyzwania, plany i marzenia.

  Jak głosować? Wysyłając SMS na numer 72 355, w treści wpisując prefix, np. TSA.0, TSB.0, TSC.0. Każdy nauczyciel ma własny prefix, znajdziecie go na www. to.com.pl. Koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT. Proponujemy też głosowanie KLIKIEM - o tyle wygodniejsze niż SMS, że jednorazowo można opłacić większą pulę (kartą czy przelewem).
  Cena jednostkowa identyczna - 2,46 z VAT.


  PS O zdjęcia poprosiliśmy wszystkie finalistki. Niestety nie wszystkie spełniły naszą prośbę.

  "Nauczyciel na medal" - ZASADY, NAGRODY, GALERIE ZDJĘĆ

  Czytaj treści premium w Tygodniku Ostrołęckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Specjalnie dla Was

  Wideo