MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pociąg z Ostrołęki do Białegostoku będzie kursował od 18.03.2024

OPRAC.:
Beata Modzelewska
Beata Modzelewska
Decyzją zarządu województwa podlaskiego na trasie Łapy – Ostrołęka znowu pojawią się pociągi. Te połączenia zawieszono w kwietniu 2000 roku. Od poniedziałku 18 marca 2024 r. znów będą kursować pociągi pomiędzy Ostrołęką a Białymstokiem.

111-kilometrową trasę codziennie będzie pokonywało po dwa pociągi w obie strony.

Ceny biletów:
Białystok - Ostrołęka - normalny 17,5 zł, student (ulga 51 proc.) - 8,57, uczeń (ulga 37 proc.) - 11,02 zł.

Na trasie Białystok – Ostrołęka będzie obowiązywała oferta promocyjna „Taryfa Podlaska”. Cena biletu normalnego na przejazd w relacji Białystok – Ostrołęka wynosi 17,50 zł, przy zakupie biletu w kasie lub u obsługi pociągu. Na wszystkich stacjach poza stacją Białystok, bilet można kupić u obsługi pociągu bez dodatkowych opłat. Natomiast kupując bilet jednorazowy online lub w automacie i videomacie (na dworcu w Białymstoku) jest uwzględniany 10-procentowy upust i cena w takim wypadku wyniesie 15,75 zł.

W „Taryfie Podlaskiej” obowiązują ulgi ustawowe i dzięki temu osoby uprawione do korzystania z nich zapłacą mniej, np. uczeń lub posiadacz Karty Dużej Rodziny – 11,02 zł, a student 8,57 zł przy zakupie w kasie, a w elektronicznych kanałach lub automatach i videomacie odpowiednio: 9,92 zł i 7,72 zł.

Rozkład jazdy został skonstruowany w sposób umożliwiający podróżnym kontynuowanie podróży w kierunku stacji Chorzele, a dalej do Olsztyna. Tak samo w odwrotnym kierunku.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki