Piłkarze z Małkini gromią na wyjeździe (aktualna tabela SLO)

Piłkarze z Małkini znów mieli powody do radości.
Piłkarze z Małkini znów mieli powody do radości. Fot. M. Dylewski
W 22. kolejce Siedleckiej Ligi Okręgowej piłkarze Małkińskiego KS grali w Mińsku Mazowieckim z tamtejszą Mazovią. Po raz kolejny wracali do domu w doskonałych humorach przywożąc komplet punktów.

Pierwsza połowa zapowiadała raczej wyrównany pojedynek i nikt nie spodziewał się gradu bramek. Po pół godzinie gry do bramki gospodarzy trafił Przemek Domalewski i do przerwy goście prowadzili 1:0. Po zmianie stron podopieczni trenera Suchodolskiego nie zamierzali bronić wyniku i od razu ruszyli do ataku urządzając sobie ostre strzelanie. Kolejne gole dokładali: fenomenalny wiosną "Domel", Paweł Jakubik oraz Daniel Góral. 5:0 to był najniższy wymiar kary. Każda formacja zagrała tego dnia bardzo dobrze, a 3 oczka i kolejne zwycięstwo były w pełni zasłużone.

Dopisanie trzech punktów pozwoliło na wyprzedzenie w tabeli Mazovii i awans na czwarte miejsce ze stratą dwóch punktów do drugiego. Było to już szóste z rzędu zwycięstwo "czerwono-zielonych".

Mazovia Mińsk Mazowiecki - MKS Małkinia 0:5 (0:1)

Bramki: Domalewski Przemysław x 2, Jakubik Paweł x 2, Góral Daniel

Skład: Przesmycki Radosław, Tarnowski Radosław, Tarcicki Kamil, Rościszewski Mariusz, Gromek Paweł, Góral Daniel (85' Borowy Arkadiusz), Jakubik Paweł, Najgrodzki Adam, Imiński Arkadiusz (85' Gromek Łukasz), Domalewski Przemysław, Małkiński Kamil