Ostrołęka. Spółdzielnia Mieszkaniowa CENTRUM ogłasza przetarg

Materiał partnera zewnętrznego
Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum
Przetarg nieograniczony na świadczenie usług utrzymania porządku i czystości klatek schodowych w Spółdzielni Mieszkaniowej CENTRUM w Ostrołęce.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „CENTRUM”, ul. Sikorskiego 45, 07-410 Ostrołęka, ogłasza przetarg nieograniczony, przeprowadzony zgodnie z „Regulaminem przeprowadzania przetargów w Spółdzielni Mieszkaniowej „CENTRUM”, na świadczenie kompleksowych usług polegających na utrzymaniu porządku i czystości klatek schodowych budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz terenów bezpośrednio im przyległych w okresie 01.04.2020 r. – 31.12.2021 r., obejmujący dwa Zadania, j.n.:

ZADANIE I:

Obszar I – Pileckiego 1, 3, 5, Kozłowskiego LASA 5, 7, Sikorskiego 2, 4 - pawilon handlowy;
Obszar II – Kleeberga 1 , 3, Pileckiego 7, 9, 11, 13;

ZADANIE II:

Obszar I – Sucharskiego 2, 4, Kleeberga 5, 7, 9, 10, 11, 12.

Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, tj. każdy Wykonawca może złożyć ofertę zarówno na jedno (wybrane przez siebie Zadanie) lub dwa Zadania. Złożona oferta musi obejmować realizację wszystkich obszarów danego Zadania uwzględniając obsługę w zakresie utrzymania czystości i porządku na klatkach schodowych oraz na terenach przyległych (w tym osłonach śmietnikowych). W przeciwnym wypadku oferta zostanie odrzucona jako niespełniająca wymagań określonych w SIWZ. Wykonawca w swojej ofercie zobowiązany jest podać miesięczną ryczałtową kwotę netto i brutto wykonania usługi oddzielnie dla każdego Obszaru wchodzącego w skład danego Zadania, z podziałem na koszt utrzymania czystości w budynkach oraz koszt utrzymania terenów przyległych, a także sumę w/w ryczałtowych kwot netto i brutto obejmującą wszystkie Obszary tegoż Zadania.

Wyceny należy dokonać w oparciu o dokonaną przez Wykonawcę wizję lokalną, informacje otrzymane od osób wskazanych do kontaktu oraz wymogi określone w SIWZ. Zarówno SIWZ, jak i Regulamin przeprowadzania przetargów w Spółdzielni Mieszkaniowej „CENTRUM”, na podstawie których należy przygotować ofertę, zamieszczone zostały na stronie internetowej Spółdzielni : www.smcentrum.pl.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. (0-29) 766 80 03 w dni robocze od 7:00 do 15:00.

Wadium w wysokości 10.000,00 zł (słownie: dziesięć tysięcy złotych) dla każdego Zadania, należy wnieść w pieniądzu na rachunek bankowy Spółdzielni nr 13 1020 3802 0000 1402 0007 6224.

Zamawiający zwróci niezwłocznie wadium, we wpłaconej wysokości (bez odsetek), na wskazany przez Wykonawcę rachunek, jeżeli:

  • upłynął termin związania ofertą,
  • zawarto umowę w sprawie niniejszego zamówienia, z zastrzeżeniem postanowień Rozdziału VIII pkt 2 SIWZ,
  • Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia.

Zamawiający zwraca niezwłocznie wadium, we wpłaconej wysokości (bez odsetek), na wniosek Wykonawcy, na wskazany przez Wykonawcę rachunek :

  • który wycofał ofertę przed upływem terminu składania ofert,
  • który został wykluczony z postępowania,
  • którego oferta została odrzucona.

Oferty należy składać w nieprzejrzystych, zamkniętych, w sposób uniemożliwiający otwarcie lub uszkodzenie, kopertach w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „CENTRUM”, ul. Sikorskiego 45, 07-410 Ostrołęka (Dział Obsługi Klienta – I piętro) lub przesłać na w/w adres w terminie do dnia 30.01.2020 r., do godz. 11:00.
Koperta winna zawierać nazwę oraz dokładny adres Wykonawcy, a także opis : „Przetarg na utrzymanie porządku i czystości w budynkach wielorodzinnych oraz terenach przyległych Spółdzielni Mieszkaniowej „CENTRUM”. Nie otwierać przed 30.01.2020 r., godz. 11:00.”

Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie Zamawiającego – Sala Konferencyjna (I piętro), adres j.w. w dniu 30.01.2020 r., o godz. 11:05.

Zamawiający zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru Wykonawcy, unieważnienia postępowania w całości lub części bez podania przyczyny.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3