Ostrołęccy policjanci zajęli II miejsce w turnieju piłki nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie, 20.01.2024

OPRAC.:
Beata Dzwonkowska
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zajęli II miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie. W zaciętej rywalizacji wzięło udział 8 drużyn.

W minioną sobotę (20.01.2024) w hali sportowej MOSiR w Ciechanowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie.

Do rozgrywek przystąpiło 8 drużyn: z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, Makowie Mazowieckim, Mławie, Nidzicy, Płońsku, Sierpcu, Żurominie i Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Imprezę honorowym patronatem objął Przewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy KPP w Ciechanowie podkom. Michał Kwasiborski.

Turniej w imieniu komendanta powiatowego policji w Ciechanowie insp. Zbigniewa Andresa otworzył jego I zastępca mł. insp. Radosław Romanowski, po czym odbyło się losowanie drużyn w grupach.

Funkcjonariusze ostrołęckiej komendy ulegli w finale drużynie z Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy i tym samym zajęli II miejsce na podium. Na trzecim miejscu stanęli mundurowi z mławskiej komendy. Zawodnicy z rąk mł. insp. Radosława Romanowskiego odebrali puchary oraz nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Wyróżniający się zawodnicy otrzymali nagrody indywidualne. Statuetka najlepszego zawodnika trafiła do Jakuba Kruszewskiego z Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy. Najlepszym strzelcem został Szymon Racki z mławskiej komendy, a najlepszym bramkarzem Tomasz Baran z KPP w Nidzicy.