OKLA z sukcesami w biegach ulicznych

Redakcja
Reprezentantki OKLA prowadzone przez trenera Bartosza Witkowskiego.
Kolejny udany występ zaliczyły młode lekkoatletki OKLA Ostrołęka. Tym razem podopieczne trenera Bartosza Witkowskiego wzięły udział w ulicznych biegach w Goworowie.

W roczniku 1999-2000 najlepsza okazała się Wiktoria Orzoł, która wyprzedziła drugą na mecie - klubową koleżankę Aleksandrę Olewiecką.

Na czwartym miejscu bieg ukończyła Natalia Sobocińska, która na ostatnich metrach przegrała podium. Wiktoria Orzoł otrzymała w nagrodę za swój świetny występ MP3.

Bieg główny na dystansie 9300 metrów wygrał Przemysław Dąbrowski z Borawego, przed Damianem Świerdzewski (Ostrołęka) i Andrzejem Godlewskim (Łomża). Mieliśmy zatem powtórkę z zawodów z Rzekunia.