MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nominacje dyrektorów jednostek oświatowych. Kto będzie zarządzał ostrołęcką Biblioteką Pedagogiczną?

Aleksandra Zdanowicz
Z rąk marszałka Adama Struzika oraz członek zarządu województwa mazowieckiego Elżbiety Lanc nominacje dyrektorskie odebrali dyrektorzy placówek oświatowych nadzorowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Nie obyło się bez pożegnań. Podziękowania za wieloletnią pracę otrzymała m.in. Elżbieta Michalik – na stanowisku dyrektora Zespołu Szkół nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie przepracowała 15 lat. Pani Elżbieta otrzymała dyplom za 40 lat pracy.

- Dziękuję za Państwa zaangażowanie i ciężką pracę, które przekładają się na sukcesy instytucji, którymi Państwo kierowali. Na pedagogach spoczywa wielka odpowiedzialność. To nie tylko przekazywanie wiedzy, ale też kształtowanie młodych charakterów, szlifowanie talentów, a w przypadku najmłodszych wspieranie rodziców w działaniach wychowawczych i wpajanie podstawowych wartości moralnych i patriotycznych. Jestem wdzięczny za Państwa trud i zaangażowanie w pracę – mówił marszałek Adam Struzik.

...i nominacje

Nominacje dyrektorskie otrzymało pięciu dyrektorów, którzy zostali wyłonieni na kolejne 5-letnie kadencje (od 1 września 2019 do 31 sierpnia 2024 r.) w drodze postępowań konkursowych przeprowadzanych od kwietnia do lipca br. Na kolejną kadencję została wybrana m.in. dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Ostrołęce Anna Grabowska.

Po raz pierwszy na stanowisko dyrektora Zespołu Medycznych Szkół Policealnych w Płocku powołano Beatę Wiśniewską. Natomiast nowym dyrektorem Zespołu Szkół nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie został Adam Mickiewicz.

- Bycie nauczycielem to coś więcej niż zawód. To powołanie, ale przede wszystkim misja przekazywania wiedzy. Życzę Państwu niesłabnącego zapału, satysfakcji z pracy zawodowej oraz sukcesów w kierowaniu powierzonym Wam placówkom – powiedziała członek zarządu województwa Elżbieta Lanc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki