Narew bez punktów w starciu z Wkrą (zdjęcia, wideo)

W ofensywnej akcji Marek Charmuszka.
W ofensywnej akcji Marek Charmuszka. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi w spotkaniu 3. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej grupy północnej przegrali na stadionie przy ulicy Witosa z Wkrą Żuromin 1:2

Narew Ostrołęka - Wkra Żuromin

Początek spotkania to wyrównana gra i nieliczne sytuacje bramkowe stwarzane przez piłkarzy obu zespołów. W 23. minucie meczu w dobrej okazji strzeleckiej znalazł się Marek Charmuszka i trafił w słupek.

Odpowiedź gości był piorunująca. Po kontrze Andrzeja Łyzińskiego pokonał Adam Koprowski i dał prowadzenie gościom.

W kolejnych minutach meczu Narew miała jeszcze dwie dobre sytuacje strzeleckie, ale Marek Charmuszka i Tomasz Niedźwiecki nie potrafili wpisać się na listę strzelców. Goście z kolei nie wykorzystali okazji na podwyższenie prowadzenie, marnując rzut karny.

Po zmianie stron Narew starała się odrobić straty, ale kolejną bramkę dla gości zdobył Bartosz Narewski, wykorzystując błąd naszej defensywy. W ostatnich minutach meczu honorowe trafienie zaliczył dla gospodarzy Piotr Kubat. Mimo ambitnej gry niebiesko-czerwonych to goście z Żuromina wywieźli komplet punktów z Ostrołęki.

Narew Ostrołęka - Wkra Żuromin 1:2 (0:1)
Bramki: Kubat 88. - Koprowski 24. Narewski 59.

Narew: Łyziński - Dzwonkowski, Jędrzejczyk, Pełtak, Rupacz - Wargulewski (77. Stachowicz), Strzeżysz (77. Dawidzki), Wiski, Nakielski (64. Nowak) - Niedźwiecki (61. Kubat), Charmuszka