MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Małkinia Górna. Czytelnik: Tablica reklamowa utrudnia ruch drogowy

Hanna Chromińska
Fot. Hanna Chromińska
Kierowcy - nie tylko z Małkini Górnej - od kilku miesięcy zwracają uwagę na zagrożenia stwarzane przez reklamę umieszczoną na skrzyżowaniu ulic Nurskiej i Leśnej (chodzi o tablicę umieszczoną najniżej, patrz zdjęcia).

Baner reklamowy zawieszony nisko nad gruntem zasłania prawą stronę ul. Leśnej. W tym miejscu ul. Leśna biegnie lekko pod górę. Kierowcy samochodów osobowych praktycznie nie są w stanie dostrzec samochodów nadjeżdżających ul. Nurską z prawej strony, kierowcy skręcający z Nurskiej w Leśną nie widzą pojazdów za reklamą.

Nie było jeszcze poważnej kolizji, ale – jak zapewnia nas nasz Czytelnik - kilka razy w niekorzystnych warunkach atmosferycznych zdarzały się niebezpieczne sytuacje.

Interwencję Czytelnika przekazaliśmy zarządcy drogi. Tablica znajduje się w pasie drogowym należącym do Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie.

Oto odpowiedź MZDW:

Informujemy, że opisana reklama została umieszczona w tym miejscu bez zgody MZDW. Nasz Rejon Drogowy w Węgrowie zna sprawę i podjął działania w celu zidentyfikowania właściciela reklamy oraz zobowiązania go do usunięcia jej.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki