KS CK Troszyn na remis z Wieczfnianką

Redakcja
Piłkarze KS CK Troszyn zremisowali z meczu 3. kolejki ligi okręgowej - grupy Ciechanów Ostrołęka na wyjeździe z Wieczfnianką Wieczfnia Kościelna 2:2.

Podopieczni trenera Przemysława Stepnowskiego bardzo dobrze rozpoczęli rozgrywki i odnieśli dwa zwycięstwa nad Wkrą Sochocin 4:3 i Mazowszem Jednorożec 2:1. Rozbudzili tym samym apetyty kibiców, którzy liczyli na zwycięstwo także tym razem.

Po pierwszej połowie meczu kibice gości mieli powody do zadowolenia, bo zawodnicy z Troszyna prowadzili 2:0 po bramkach strzelonych przez Dominika Zalewskiego i Łukasza Bałazego.

Niestety tuż po zmianie stron czerwoną kartkę (za drugą żółtą) otrzymał obrońca Paweł Żebrowski i goście musieli grać w dziesiątkę.

To odbiło się na ich dyspozycji i w kolejnych minutach meczu to podopieczni Jarosława Szmyta przejęli inicjatywę i za sprawą Macieja Komorowskiego zdobyli dwie bramki, które dały im punkt.

Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę, bowiem za kolejne przewinienie czerwoną kartkę otrzymał Damian Kędzierski.

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna - KS CK Troszyn 2:2 (0:2)
Bramki: Komorowski 2 - Zalewski, Bałazy

W niedzielę swoje spotkanie rozegrają piłkarze Tęczy JBB Łyse, którzy w wyjazdowym starciu zmierza się z Gladiatorem Słoszewo. Spotkanie zaplanowano na godz. 16.00.