Juniorzy Ostrovi zaczynają od wygranej

Bohaterem spotkania został strzelec dwóch goli Paweł Popowski (na zdjęciu).
Bohaterem spotkania został strzelec dwóch goli Paweł Popowski (na zdjęciu). P. Nowak
Zwycięstwem rozpoczęli kolejny sezon w lidze okręgowej juniorzy młodsi Ostrovi Ostrów Mazowiecka. Na inaugurację w wyjazdowym spotkaniu pokonali Mławiankę Mława 2:0.

Podopieczni trenera Bernarda Pietkiewicza w pierwszej połowie mieli nieco problemów z twardo grającymi i dobrze zorganizowanymi gospodarzami. Stąd pierwsza połowa zakończyła się bez bramek. Po przerwie Ostrovia poprawiła grę w środku pola, dzięki czemu uzyskała większą przewagę. Gol otwierający wynik spotkania padł jednak po stałym fragmencie, kiedy celnym uderzeniem głową popisał się Paweł Popowski. Ten sam zawodnik ponownie wpisał się na listę strzelców już w doliczonym czasie gry, ustalając wynik spotkania na 2:0.

Juniorzy młodsi już w najbliższą środę 31 sierpnia rozegrają kolejne spotkanie. O godz. 17 na stadionie przy ul. Warchalskiego podejmować będą rówieśników Tęczy Łyse, która w pierwszej kolejce pauzowała.

MKS Mławianka Mława - KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0:2 (0:0)
Bramki: Popowski Paweł x 2

Ostrovia: Grabowski Krzysztof, Ostrówka Jakub, Dawidczyk Mateusz (60. Kuczyński Łukasz), Chodubski Rafał, Han Tomasz (35. Kryszpin Damian), Popowski Paweł, Wiśniewski Paweł, Lipski Daniel, Zapatka Jakub, Grądzki Tomasz, Ruciński Mateusz