Juniorzy Ostrovi ratują remis w Tłuszczu (wyniki i tabela II LMJ)

Paweł Nowak
Gol w meczu z Bobrem był dla Adriana Orłowskiego już trzecim trafieniem w tym sezonie. Fot. Paweł Nowak
W 10. kolejce II Ligi Mazowieckiej Juniorów piłkarze KS Ostrovia mierzyli się z Bobrem Tłuszcz. Jeden punkt w wyjazdowej potyczce zapewnił w ostatnich minutach Grzegorz Tymiński.

Potyczka lepiej rozpoczęła się dla gospodarzy, którzy szybko objęli prowadzenie. Podopieczni Pawła Kowalczyka otrząsnęli się po kilkunastu minutach. Najpierw stan meczu wyrównał strzałem z 11 metrów bramkarz Adrian Orłowski, a chwilę później Krystian Śladewski trafił na 2:1. Do przerwy jednak widniał remis 2:2. Po zmianie stron obydwie drużyny stwarzały sytuacje podbramkowe, ale długo biły głową w mur, chcąc przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Kiedy zanosiło się na bezbramkową drugą połowę, w 85. minucie meczu goście objęli prowadzenie. Nie był to jednak koniec emocji w tym spotkaniu, bowiem w końcówce do remisu doprowadził Grzesiek Tymiński, który rozegrał dopiero drugi mecz w barwach Ostrovi.

W następnej kolejce ostrowskich juniorów czeka ważny pojedynek z sąsiadem w tabeli RKS Marymont.

Bóbr Tłuszcz - KS Ostrovia 3:3 (2:2)
Bramki dla Ostrovi: Adrian Orłowski (k), Krystian Śladewski, Grzegorz Tymiński

Skład KS Ostrovia: Orłowski Adrian, Kuczyński Piotr, Sokołowski Mariusz, Olender Aleksander, Wojdak Kamil, Grabowski Dariusz, Maliszewski Cezary, Augustyniak Ernest, Tymiński Grzegorz, Madej Maciej, Śladewski Krystian oraz Orłowski Mateusz, Żukowski Rafał, Koziara Radosław

Wyniki pozostałych spotkań 10. kolejki II Ligi Mazowieckiej Juniorów:
ŁKS Łochów - LKS Victoria Głosków 1:2, PKS Imielnica Płock - Makowianka Maków Mazowiecki 4:1, Mszczonowianka Mszczonów - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:1, Tęcza 34 Płońsk - MKS Przasnysz 1:2, GLKS Nadarzyn - OTKKF "Centrum" Radom 6:1, RKS Marymont - MKS Kasztelan Sierpc 7:0