III liga. Ósme zwycięstwo Nike Ostrołęka [WIDEO, ZDJĘCIA]

Michał Kowalczyk
Siatkarki Nike Ostrołęka nie zwalniają tempa w rozgrywkach III ligi mazowieckiej. Podopieczne Tomasza Pakieły w trzech szybkich setach odniosły zwycięstwo z Olimpem Mińsk Mazowiecki, tym samym powiększając passę zwycięstw do ośmiu.

Ostrołęczanki w tym sezonie rozbijają kolejne rywalki w naprawdę dobrym stylu. Młody zespół OTPS Nike nie miał żadnych problemów żeby podobnie uczynić z outsiderem III ligi Olimpem Mińsk Mazowiecki. Przyjezdne nie zdobyły w tym sezonie jeszcze żadnego punktu, a tego statusu nie udało im się zmienić także w Ostrołęce. W pierwszym secie przewaga Nike była zdecydowana, w kolejnych odsłonach trener Tomasz Pakieła dał pograć kadetkom, a nawet młodziczce Alicji Lendzioszek. Skończyło się szybkim 3:0 i dopisaniem kolejnych 3 punktów do ligowego dorobku.

Nike Ostrołęka zajmuje 1. miejsce w III lidze z kompletem 24 punktów w 8 meczach.

Nike Ostrołęka - Olimp Mińsk Maz. 3:0 (25:11, 25:19, 25:21)