Grand Prix Czterech Miast. Weź udział w ostatniej eliminacji!

Lider klasyfikacji - Adam Styła z Zambrowa.
Lider klasyfikacji - Adam Styła z Zambrowa. A. Dobkowski
Najlepsi tenisiści z naszego regionu po raz ostatni w tym sezonie rywalizować będą w turnieju eliminacyjnym Grand Prix Czterech Miast.

Dwudniowe zawody przeprowadzone zostaną na kortach ziemnych przy ulicy 3 Maja w Ostrowi Mazowieckiej. W ostatnim turnieju, który został rozegrany w Wyszkowie zwycięstwo odniósł Adam Styła z Zambrowa, który w finale pokonał Marka Dawidczyka 9:3.

Ten sam zawodnik wygrał również zawody na kortach ziemnych w Ostrowi Mazowieckiej na początku lipca. Wówczas okazał się lepszy w finale od reprezentanta gospodarzy Daniela Kołakowskiego 9:2.

W klasyfikacji generalnej to właśnie zawodnik z Zambrowa jest pewnym liderem i jeśli odniesie zwycięstwo w najbliższym turnieju, może zapewnić sobie pierwsze miejsce jeszcze przed finałowymi zawodami, zaplanowanymi na 14-15 września.

Początek zawodów na kortach ziemnych w Ostrowi Mazowieckiej o godz. 9.00. Zgłoszenia do rywalizacji na kwadrans przed imprezą u głównego organizatora Waldemara Rępy.