MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Gminna Choinka Noworoczna w Starym Lubotyniu. Dzieci wraz z rodzicami bawiły się na choince. Był też Mikołaj. 15.01.2023

Milena Jaroszewska
Milena Jaroszewska
W gminie Stary Lubotyń już po raz osiemnasty została zorganizowana Gminna Choinka Noworoczna. Choinka odbyła się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II – Papieża Polaka w Starym Lubotyniu, a wzięły w niej udział dzieci (oraz rodzice) z całej gminy.

Wszystkich przybyłych gości powitała dyrektor szkoły Bożena Zaręba oraz wójt gminy Stary Lubotyń Ireneusz Gumkowski. Dyrektor szkoły powiedziała, że tegoroczna choinka jest choinką wyjątkową – bo już dojrzałą, osiemnastą. Zwróciła też uwagę, że impreza odbywa się po dwóch latach przerwy.

Ponieważ spotykamy się po raz pierwszy w nowym roku 2023 pozwólcie, że złożę wszystkim życzenia noworoczne w imieniu samorządu, który mam zaszczyt reprezentować: życzę państwu i wam, drogie dzieciaki, przede wszystkim abyście byli zdrowi, szczęśliwi, abyście spełniali swoje plany i swoje marzenia

- zwrócił się do wszystkich Ireneusz Gumkowski.

Wójt podziękował również dyrektor szkoły i osobom, które włożyły wiele ciężkiej pracy w przygotowanie sali na coroczne wydarzenie, a następnie oficjalnie otworzył choinkę.

Czy zabawa była udana? Zobaczcie zdjęcia:

O wystrój sali na 18. Gminną Choinkę Noworoczną i piękną scenografię zadbały: Beata Jasionowska i Olga Zakrzewska oraz ich mężowie: Sebastian Jasionowski i Paweł Zakrzewski (montaż dekoracji). W dekoracji sali pomogły także Natalia Podbielska i Małgorzata Kowalczyk oraz samorząd uczniowski.

Oprócz zabawy, którą poprowadził zespół Everest, rada rodziców przygotowała słodki poczęstunek dla dzieci, a wieczorem na salę przybył Mikołaj, który przyniósł ze sobą prezenty dla najmłodszych mieszkańców gminy.

od 16 lat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki