Finałowe porażki MKS Przasnysz

Tomasz Kamiński został najlepszym zawodnikiem turnieju w Przasnyszu.
Tomasz Kamiński został najlepszym zawodnikiem turnieju w Przasnyszu. A. Dobkowski
Zawodnicy MKS Przasnysz zapisali na swoim koncie sukcesy w turniejach halowych. Zarówno młodzicy, jak i juniorzy przegrali dopiero finałowe spotkania.

MKS Przasnysz w hali sportowej przy ulicy Sadowej zorganizował turniej dla rocznika 2003 i młodsi. Zawody zostały rozegrane o puchar przewodniczącego rady miasta Piotra Jeronima. Młodzi piłkarze MKS prowadzeni przez trenera Bogusława Postka w zawodach zajęli drugie miejsce, dopiero w finale ulegając Akademii Piłki Nożnej Ostrołęka 0:2.

Najlepszym bramkarzem zawodów został Jakub Nienałtowski z Makowianki Maków Mazowiecki, najlepszym strzelcem Kacper Piórkowski z APN Ostrołęka, a najlepszym zawodnikiem turnieju organizatorzy uznali Bartosza Biedrzyckiego z MKS Przasnysz.

Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. APN I Ostrołęka, 2. MKS I Przasnysz, 3. Makowianka Maków Mazowiecki, 4. Orzeł Sypniewo, 5. MKS II Przasnysz, 6. Orlęta Baboszewo, 7. APN II Ostrołęka, 8. Gladiator Słoszewo, 9. MKS Ciechanów, 10. Narew Ostrołęka.

Dużo emocji dostarczył turniej piłki nożnej o puchar wójta gminy Rzekuń. W
zawodach wzięła udział drużyna juniorów w składzie: Łukasz Makowski, Tomasz Kamiński, Jarosław Chełchowski, Paweł Michalak, Kamil Rutkowski, Mateusz Pepłowski, Michał Płocharz. Młodzi piłkarze MKS w zawodach radzili sobie świetnie i wywalczyli awans do finału, w którym musieli uznać wyższość MKS Narew Ostrołęka 0:2.

Z zawodów wrócili z pucharem za drugie miejsce i indywidualnym wyróżnieniem. Najlepszym zawodnikiem turnieju organizatorzy uznali Tomasza Kamińskiego z przasnyskiego klubu.