MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Eksplozja Kolorów w Małkini Górnej, 8 lipca 2023. Zdjęcia

Hanna Chromińska
Wideo
od 16 lat
Od pięciu lat mieszkańcy Małkini z entuzjazmem korzystają z możliwości bezpiecznego obrzucania się barwnymi proszkami. 8 lipca 2023 przy małkińskim GOKiS odbyła się Eksplozja Kolorów - szalona zabawa, w czasie której uczestnicy obrzucają się proszkami w jaskrawych kolorach.

Mieszkańcy gminy już po raz piąty mieli okazję do wspólnego tworzenia kolorowych chmurek, dlatego większość uczestników zabawy znała zasady tej zabawy - co pół godziny zebrani na placu uczestnicy powinni głośno odliczać od dziesięciu do zera, a następnie starać się jak najwyżej wyrzucić w powietrze garście kolorowych pyłków. Między wyrzutami kolorów coraz barwniejsi uczestnicy Eksplozji Kolorów bawili się przy muzyce miksowanej przez Verossiego.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 16.00 i zakończyła o 19.30, co oznacza, że wspólnie stworzono 8 dużych, wielobarwnych chmurek.

Event manager Miłosz Dudzicz podsumowując Eksplozję Kolorów w małkińskim GOKiS zwrócił uwagę na jej szczególny charakter:

- Prowadzimy nasze barwne imprezy pod dwoma nazwami – w dużych miastach jest to Festiwal Kolorów, w mniejszych miejscowościach Eksplozja Kolorów. Właśnie w ten weekend przypada dziesięciolecie Festiwalu Kolorów (Eksplozja Kolorów jest o dwa lata młodsza). Podstawowe scenariusze obu rodzajów imprez są w zasadzie bardzo podobne. W ramach naszej działalności kolorujemy całą Polskę – odwiedziliśmy już wszystkie województwa, a lista miejscowości, do których jesteśmy zapraszani stale się wydłuża. W plenerze działamy od kwietnia do połowy września i zazwyczaj realizujemy około sto imprez (dzisiejsza impreza jest w tym sezonie sześćdziesiąta).

Po pięciu latach kolorowania mamy do Małkini szczególny sentyment i jesteśmy bardzo wdzięczni za ciepłe przyjęcie. Cieszymy się, że GOKiS i mieszkańcy Małkini doceniają nasze atuty: stwarzanie możliwości wspólnej radosnej, międzypokoleniowej zabawy oraz dbałość o środowisko. Na początku imprezy ogłaszamy, że za 50 pustych opakowań po proszkach dajemy jedno pełne i to się znakomicie sprawdza. Mimo, że podczas imprezy zużyto naprawdę dużą ilość proszków to teren, na którym się bawiliśmy nie jest zaśmiecony. Mamy nadzieję, że na kolejnej Eksplozji Kolorów będziemy się tu bawić równie dobrze, a może nawet lepiej

– powiedział nam.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki