Derby regionu dla trampkarzy Korony Ostrołęka [ZDJĘCIA]

Trampkarze Korony Ostrołęka pokonali Aldo Bartnik Myszyniec w meczu 5. kolejki I ligi okręgowej trampkarzy z rocznika 2003. Bohaterem gospodarzy został Jakub Długołęcki, strzelec dwóch goli.

Korona Ostrołęka to jedyny zespół z naszego miasta w I lidze okręgowej trampkarzy, z kolei Aldo Bartnik Myszyniec jako jedyny reprezentuje powiat ostrołęcki. Dotychczas obu zespołom nie wiodło się najlepiej, a derby regionu miały być okazją do przełamania. Rzeczywiście były, skorzystała na tym ekipa Korony Ostrołęka.

W 27. minucie Jakub Długołęcki strzelił pierwszą bramkę dla ostrołęckiej Korony. Jednobramkowe prowadzenie utrzymywało się do 62. minuty, wtedy strzelec pierwszego gola powtórzył swój wyczyn, ustalając wynik spotkania na 2:0. Podopieczni Michała Lelujki wygrali drugie spotkanie w tym sezonie, z kolei Aldo Bartnik pod wodzą Daniela Dziekońskiego wciąż czeka jeszcze na zwycięstwo.

Korona Ostrołęka - Aldo Bartnik Myszyniec 2:0 (1:0)
Bramki: 27' 62' J. Długołęcki

Korona: Subczyński - Kruczyński, Białobrzeski, J. Długołęcki, B. Długołęcki, J. Jankowski, B. Jankowski, Korzenko, Modzelewski, Pyskło, Sakowski oraz Laskowski, Lebuda, Deptuła, Parzych.