Czartoryski: Całą noc grałem w siatkówkę

Prezes Arkadiusz Czartoryski miał powody do zadowolenia tylko w pierwszym i trzecim secie spotkania. Fot. A. Dobkowski
Piątkowego spotkania w fazie play-out siatkarki ostrołęckiego Nike nie zaliczą do udanych.

Podopieczne Rafała Skórnickiego po raz drugi uległy BTPS Białystok 2:3 i ze Startem Łódź rywalizować będą o utrzymanie w lidze. Jeśli w dwumeczu okażą się lepsze, wówczas czekają je kolejne starcia w barażach o II ligę z wiceliderem III ligi. - Strasznie nam się wydłużył ten sezon przez te porażki - mówi prezes Nike Arkadiusz Czartoryski. - Nie przegraliśmy jednak z byle kim, bo drużyna z Białegostoku prezentowała się w końcówce sezonu naprawdę bardzo dobrze, pokonując ekipy z czołówki ligowej tabeli. Mimo tych porażek bardzo mnie cieszy, że dziewczyny stanowią zgraną drużynę - dodaje prezes Nike.

Piątkowe spotkanie trenera, zawodniczki, ale takzę prezesa Nike kosztowała bardzo dużo zdrowia. - Całą noc grałem w siatkówkę i nie mogłem spać - mówi prezes Nike. - W tym sezonie nie było jeszcze tak zaciętego i emocjonującego spotkania. Walka o utrzymanie w lidze jest bardzo zacięta. Myślę, że jeśli dziewczyny zaprezentują w meczach ze Startem to, co w meczach z Białymstokiem, to wygramy - dodał.

Spotkania ze Startem Łódź rozegrane zostaną za około trzy tygodnie. W tym czasie Nike ma zaplanowane jeszcze spotkania sparingowe m.in. z Legionovią Legionowo.

T-Novum Nike Ostrołęka - BTPS Białystok 2:3 (25:22, 23:25, 25:19, 21:25, 13:15)

Nike: Wierkin, Iwaniuk, Ag. Borawska, G. Borawska, Gromadzka, Gościcka, Sobolewska (l) oraz Barszcz, Przybyłek, Rogozińska, An. Niedbajło