Czapski kreczuje, Styła znów zwycięża w Grand Prix Czterech Miast

A. Dobkowski
Jordan Czapski po raz kolejny nie znalazł sposobu na pokonanie Adama Styły.
Jordan Czapski po raz kolejny nie znalazł sposobu na pokonanie Adama Styły. A. Dobkowski
Adam Styła wygrał ostatnią eliminację Grand Prix Turnieju Czterech Miast na kortach ziemnych przy ulicy 3 Maja w Ostrowi Mazowieckiej.

W finałowym starciu łomżanin pokonał innego zawodnika ze swojego miasta Krzysztofa Bułkowskiego 6:3, 6:1. Wcześniej okazję do rewanżu miał Jordan Czapski, ale ostrołęczanin nie był tego dnia najlepiej dysponowany. W pierwszym secie przegrał ze Adamem Styłą 3:6, a drugim secie przy stanie 1:1 zrezygnował z dalszej rywalizacji.

Adam Styła (Łomża) - Krzysztof Bułkowski (Łomża) 6:3, 6:1

Podsumowanie sześciu eliminacji i rozstawienie przed finałem masters jutro w naszym serwisie.