MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Chata Mikołaja w małkińskim GOKiS. Dzieci spotkały się ze Świętym Mikołajem

Hanna Chromińska
Po raz trzeci Mikołaj zaprosił dzieci z gminy Małkinia Górna do swojej chatki w małkińskim GOKiS. Spotkanie z Mikołajem rozpoczęło się w sobotę 9.12.23 r. o godz. 16.00 i trwało ponad dwie godziny. Udało się obdarować ponad 80 dzieci.

Bardzo utalentowane i pracowite elfy po raz kolejny przygotowały dla dostojnego gościa wszelkie wygody – był ogień płonący na kominku, pięknie przystrojona choinka i jak zwykle dwa fotele - jeden do oficjalnego wręczania prezentów i drugi – bujany – do relaksu. Dla rozrywki małych i większych gości elfy wybudowały piernikową chatkę i lodowy tron, przy którym można było zrobić sobie zdjęcie z Elzą i Olafem – bohaterami filmu „Kraina lodu”. Były też bałwanki w kilku rozmiarach i bardzo duży krasnal.

Spotkanie z Mikołajem rozpoczęło się w sobotę 9.12.23 r. o godz. 16.00 i trwało ponad dwie godziny. Po rozdaniu prezentów Mikołaj tak podsumował imprezę:

Do chatki przyszło dziś prawie 80 grzecznych dzieci w towarzystwie równie grzecznych rodziców i dziadków. Każde dziecko otrzymało przygotowaną przez elfy paczkę. Niektóre dzieci dziękowały i szybko wracały do zabawy, inne bardzo chętnie pozowały do zdjęć – same lub z rodzicami. Kilkoro maluchów mocno się speszyło i musiałem do nich podejść z paczką. Mam nadzieję, że za rok nie będą miały takich problemów. Bardzo się cieszę, że towarzyszący dzieciom dorośli znaleźli chwilę czasu na krótką rozmowę i wspólne zdjęcia. Jak zwykle miło jest odwiedzić małkiński GOKiS i przekonać się, że elfy znów stanęły na wysokości zadania, a dzieciaki na spotkanie ze mną przychodzą w pięknych, stylowych strojach. Obowiązki wzywają, więc muszę jechać w dalszą drogę. Życzę wszystkim pięknych, zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

Wieczór w chatce Mikołaja jak zwykle cieszył się dużym zainteresowaniem. Oprócz paczek goście zabrali do domów własnoręcznie wykonane świąteczne magnesy i mnóstwo zdjęć – z Mikołajem i elfami, z Elzą i Olafem oraz ze wszystkimi elementami przygotowanej przez elfy scenografii

- podsumowała Ewa Siwek, dyrektor GOKiS.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki