Camper najlepszy w Siedlcach, Pekpol trzeci

A. Dobkowski
Siatkarze Campera Wyszków tym razem lepsi od ligowych rywali.
Siatkarze Campera Wyszków tym razem lepsi od ligowych rywali. A. Dobkowski
Siatkarze Campera Wyszków wygrali IV Noworoczny Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce. W finale zawodnicy prowadzeni przez trenera Jana Sucha pokonali po tie-breaku gospodarzy zmagań KPS Jadar 3:2.

Niezwykle ciekawą batalię obejrzeli kibice w półfinałowym starciu, w którym spotkały się zespoły Energi Pekpolu Ostrołęka i Campera Wyszków. Obaj trenerzy wystawili do rywalizacji najmocniejsze formacje, chociaż korzystali również z usług rezerwowych.

W pierwszym secie lepszy okazał się Camper, w kolejnych dwóch partiach wygrywali siatkarze Pekpolu. W czwartym i piątym secie więcej sił zachowali gospodarze i odnieśli zwycięstwo 3:2, awansując do finału.

Podopieczni trenera Andrzeja Dudźca w meczu o trzecie miejsce pokonali UKS Trójka Międzyrzec Podlaski 2:1 i zajęli trzecie miejsce w zawodach.

Półfinał turnieju:
Energa Pekpol Ostrołęka 2:3 Camper Wyszków (23:25, 25:16, 25:20, 19:25, 8:15)
Camper: Wójcik, Szulik, Kacprzak, Główczyński, Zrajkowski, Ł.Kaczorowski, Knasiecki (libero) oraz Kozłowski, Woroniecki, Zalewski, Pruski i Obrębski (libero)
Pekpol: Król, Krzywiecki, Stańczuk, Pietkiewicz, Białek, Szczygielski, Mihułka (libero) oraz Stanisławajtys i Naliwajko

Mecz o trzecie miejsce:
UKS Trójka Międzyrzec Podlaski - Energa Pekpol Ostrołęka 1:2 (22:25, 15:25, 25:20)
Pekpol: Stanisławajtys, Naliwajko, Siwczyk, Białek, Nowosielski, Szczygielski, Krzywiecki (libero) oraz Król, Stańczuk
Trójka: Jesień, Łęgowski, Nowacki, Ostapowicz, Wieczorek, Sobieszczak, Szaruga (libero) oraz Kasjaniuk, Kondraciuk, Rybak i Sadowski (libero)