Pekpol zgarnął komplet punktów. Zobacz zdjęcia i wideo

Pekpol zgarnął komplet punktów i awansował do fazy play-off.
Pekpol zgarnął komplet punktów i awansował do fazy play-off. A. Dobkowski
Siatkarze ostrołęckiego Pekpolu w ostatnim spotkaniu sezonu zasadniczego pokonali w hali im. Arkadiusza Gołasia Caro Rzeczyca 3:1.

Pekpol Ostrołęka - Caro Rzeczyca

Podopieczni trenera Andrzeja Dudźca zdobyli niezwykle ważny komplet punktów, który zapewnił im siódmą pozycję w rozgrywkach I ligi. W pierwszym secie ostrołęccy siatkarze odnieśli zwycięstwo 25:21. W drugiej partii biało-czerwoni popełnili zbyt dużo błędów, aby myśleć o odniesieniu zwycięstwa i przegrali 19:25.

W trzecim secie ostrołęccy siatkarze zaprezentowali się już ze zdecydowanie lepszej strony i wygrali 25:22. W ostatniej partii trener Andrzej Dudziec wpuścił na parkiet wszystkich rezerwowych zawodników, a ci rozegrali bardzo dobre zawody, wygrali 25:18 i zapewnili zwycięstwo w całym spotkaniu 3:1.

Rywalem Pekpolu w pierwszej fazie play-off będzie Ślepsk Suwałki. Pierwsze spotkanie już w sobotę, 11 kwietnia o godz. 18.00 w hali im. Arkadiusza Gołasia.

Pekpol Ostrołęka - Caro Rzeczyca 3:1 (25:21, 19:25, 25:22, 25:18)