B-klasa na finiszu: Efektowne zwycięstwo rezerw Narwi

Sebastian Iwanicki strzelił cztery gole w meczu rezerw Narwi.
Sebastian Iwanicki strzelił cztery gole w meczu rezerw Narwi. Fot. A. Dobkowski
Pewne i efektowne zwycięstwo w rozgrywkach B-klasy odniosły w poniedziałkowe popołudnie rezerwy ostrołęckiej Narwi.

Narew II - Świt Baranowo

Podopieczni Tomasza Jóźwiaka pokonali Świt Baranowo 9:0. Do przerwy nasz zespół wygrywał z niżej notowanym rywalem 2:0, po bramkach strzelonych przez Bartłomieja Męczkowskiego. Po przerwie rozpoczął się prawdziwy festiwal strzelecki. Cztery bramki strzelił Sebastian Iwanicki, a kolejne gole były dziełem Jakuba Zalewskiego, Piotra Bondziula i Wojciecha Skorupki.

Narew II Ostrołęka - Świt Baranowo 9:0 (2:0)
Bramki: Męczkowski 23. 35., Iwanicki 53. 56. 79. 81. Zalewski 60. Bondziul 78. Skorupka 85.

Narew II: Bodych - Bondziul, Posmyk, Zalewski, Jóźwiak - Wargulewski (58. Kaczyński), Czupryna, Iwanicki, Wilczewski (46. Skorupka) - Niedźwiecki, Męczkowski

Wyniki pozostałych spotkań 14. kolejki B-klasy: GKS Pokrzywnica - KS Pniewo 0:2, LKS Zatory - WKS Mystkówiec 0:4, Narew Zambski Kościelne - Bartnik Myszyniec 1:1, Łęg GM Lelis - Jantar Parciaki 0:1.