Beniaminek ograł Narew. Zobacz zdjęcia i wideo

Miejmy nadzieję, że piłkarze Narwi szybko podniosą się z kolan po ostatnich porażkach. A. Dobkowski
Zawodnicy ostrołęckiej Narwi rozczarowali po raz kolejny w tym sezonie. Tym razem z meczu przed własną publicznością na stadionie przy ulicy Witosa ulegli beniaminkowi IV ligi MKS Ciechanów 0:1.

MKS Narew Ostrołęka - MKS Ciechanów

Jedyna bramka niedzielnego spotkania padła w 79. minucie meczu, a Andrzej Łyziński musiał skapitulować po trafieniu Mateusza Hutkowskiego. Podopieczni trenera Marcina Romana w całym spotkaniu stworzyli sobie kilka sytuacji strzeleckich, ale nie potrafili ich wykorzystać.

Kibice przeżyli duży zawód, bo dawno nie oglądali już tak fatalnie grającego zespołu, szczególnie przed własną publicznością. Drużynie niebiesko-czerwonych nie pomógł ani debiut zawodnika Icon FC New Jersey Kevina Zalewskiego, który w drugiej połowie musiał opuścić plac gry w wyniku kontuzji, ani nowe piłki używane na boiskach Bundesligi.

Kolejne spotkanie podopieczni trenera Marcina Romana rozegrają na wyjeździe, w sobotę 31 sierpnia zmierzą się z Amatorem Maszewo.

MKS Narew Ostrołęka - MKS Ciechanów 0:1 (0:0)

Bramka: Hutkowski 79.

Narew: Łyziński - K. Zalewski (60. Gawrych), Dawidzki, J. Zalewski, Skorupka - Strzeżysz, Górski (60. Stachowicz), Pełtak (70. Kubat), Sowa, Pietrasiak - Niedźwiecki (60. Krawul)