Beniaminek lepszy od zespołu z Małkini (tabela)

Kosztowniejsza od straty punktów może okazać się absencja najskuteczniejszego w MKS Przemysława Domalewskiego (na zdjęciu). Na razie nie wiadomo jak poważna jest kontuzja. P. Nowak
Na tarczy wrócili z niedzielnego wyjazdu do Łosic piłkarze Małkińskiego Klubu Sportowego. Pomimo, iż dwukrotnie prowadzili to przegrali cały mecz 2:6.

Drużyna z Małkini była zdecydowanym faworytem w meczu z beniaminkiem, który we wcześniejszych 4 kolejkach nie zdobył choćby punktu. W pierwszej połowie piłkarze Sylwestra Sieroty prezentowali się dobrze w ofensywie, a dwa gole strzelił niezawodny Przemek Domalewski. Tuż po zdobyciu drugiej bramki doznał jednak kontuzji kolana i musiał opuścić boisko. Gorzej w Łosicach wyglądała gra obronna. Po prostych błędach defensorów gospodarze dwukrotnie doprowadzali do remisu i na przerwę schodzili z wynikiem 2:2.

Druga połowa wypadła już znacznie poniżej oczekiwań przyjezdnych. Kilka minut po wznowieniu gry MKS stracił trzecią bramkę, a niedługo później kolejnego zawodnika. Za drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę boisko opuścić musiał Łukasz Gromek. Grający w osłabieniu goście byli bezradni, podobnie, jak w środowym spotkaniu z Ostrówkiem. Wart odnotowania jest fakt, że przez ostatni kwadrans wspomóc kolegów próbował bramkarz Radosław Przesmycki, który powrócił do gry w polu po bardzo długiej przerwie. Nawet to jednak nie pomogło i spotkanie zakończyło się zwycięstwem Orła Łosice 6:2.

Orzeł Łosice - MKS Małkinia 6:2 (2:2)
Bramki dla MKS: Domalewski Przemysław 25., 36.

MKS: Godlewski - Suszczyński, Sokołowski (75. Przesmycki), Tarcicki, Gromek Ł. - Padewski, Najgrodzki, Maliszewski C. (70. Dębkowski), Imiński - Domalewski (38. Siwek), Piech (60. Borowy)