Bartosz Jechanowski z dużymi sukcesami w kolarstwie

Bartosz Jechanowski to duży talent KK24h
Bartosz Jechanowski to duży talent KK24h Archiwum klubu
Obiecujący kolarz kategorii Orlik, który w sezonie 2015 walczył na równi z kolarską elitą Polski.

Bartek wygrał jeden silnie obsadzony wyścig MTB XCO na bardzo trudnej technicznie trasie pod Mrągowem. Zwyciężył w cyklu wyścigów MTB "Maratony Kresowe" w kategorii orlik (15 etapów) oraz zajął szóste miejsce w grupie open w tym cyklu wśród mężczyzn. Zawodnik KK24 uplasował się również na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej cyklu wyścigów MTB "LOTTO Poland Bike" w kategorii orlik (15 etapów). Bartek wystartował łącznie w 26 wyścigach kolarskich stojąc na podium 25-cio krotnie.

Aby zagłosować na Bartosza Jechanowskiego (Klub Kolarski 24h Ostrołęka) wyślij sms o treści tosport.15 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)