B Klasa: Korona ograła Ołdaki i jest liderem [ZDJĘCIA, WYNIKI+TABELA]

W B Klasie ostrołęckiej wciąż na czele znajduje się druga drużyna Korony Ostrołęka. Podopieczni Michała Robaszkiewicza w miniony weekend wygrali z ULKS Ołdaki 4:1.

W pierwszej połowie dwie bramki dla gospodarzy strzelił Maciej Staszczuk. Po przerwie na listę strzelców wpisali się jeszcze Piotr Giers i Bartosz Gąska, a dla gości bramkę honorową strzelił niezawodny Szymon Brzostek. Dla Korony II Ostrołęka było to czwarte z rzędu ligowe zwycięstwo, dzięki czemu pozostaje ona na czele B Klasy. Z taką samą liczbą punktów drugie miejsce zajmuje Iskra Zaręby Kościelne. Podium jest jednak wyjątkowo ostrołęckie, bowiem trzecią lokatę piastuje miejscowa Narew.

Jak poszło innym zespołom z powiatu ostrołęckiego? Orz Goworowo ma za sobą trudny wyjazdowy mecz w Rząśniku z WKS Mystkówiec Stary, gospodarze pewnie zwyciężyli 6:2. Wysoką porażkę zanotował też GLKS Lelis, który już do przerwy przegrywał 0:6 z Wymakraczem Długosiodło. Druga połowa była lepsza, więc skończyło się wynikiem 1:7.

Zapraszamy do galerii zdjęć z meczu Korona II Ostrołęka - ULKS Ołdaki.