MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Andrzejewo. Skarbnik gminy odchodzi na emeryturę. Kto zastąpił Ewę Godlewską? Zmiana nastąpiła 8.02.2023

OPRAC.:
Milena Jaroszewska
Milena Jaroszewska
W środę, 8 lutego, podczas XXXVII sesji Rady Gminy Andrzejewo, podjęto uchwałę w sprawie odwołania skarbnik gminy Ewy Godlewskiej. Na stanowisku zastąpiła ją Paulina Pecura.

Dotychczasowa skarbnik gminy Ewa Godlewska złożyła wniosek o rozwiązanie stosunku pracy w związku z przejściem na emeryturę. Stanowisko to piastowała przez 30 lat! Wójt gminy Andrzejewo Beata Ponichtera ze wzruszeniem podziękowała Ewie Godlewskiej za poświęcenie, sumienność i oddanie w wykonywanej pracy. Wójt odczytała wiersz napisany na tę okoliczność przez radnego Ryszarda Skłodowskiego, w którym podsumowano wiele lat pracy na rzecz gminy.

Podczas uroczystego pożegnania padło wiele ciepłych słów, podziękowań i życzeń ze strony wójt gminy, a także sekretarza Roberta Rosiaka, przewodniczącej rady gminy Justyny Kazimierczuk oraz zebranych radnych i sołtysów. Na ręce odchodzącej skarbnik złożone zostały życzenia i kosz kwiatów z Forum Skarbników Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Mazowsze.

Podczas swojego przemówienia, Ewa Godlewska ze wzruszeniem podziękowała za miłe i ciepłe słowa, a także sama złożyła podziękowania wszystkim wójtom gminy Andrzejewo, z którymi miała przyjemność pracować, a także radnym, sołtysom, dyrektorom jednostek organizacyjnych gminy Andrzejewo oraz pracownikom Urzędu Gminy w Andrzejewie.

W trakcie tej samej sesji Rada Gminy Andrzejewo powołała na stanowisko skarbnika gminy Paulinę Pecurę.

Źródło: UG Andrzejewo

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki