A Klasa: Narew Ostrołęka lepsza od Kurpika Kadzidło [WIDEO, ZDJĘCIA]

Narew Ostrołęka jest bardzo blisko awansu do rozgrywek ligi okręgowej. W dzisiejszym meczu A Klasy Narwianie pokonali Kurpik Kadzidło 5:1. Na stadionie w Kadzidle było niebiesko-czerwono. Przyjechało mnóstwo kibiców z Ostrołęki.

Wynik meczu niespodziewanie otworzyli gospodarze. Szymon Samsel zdecydował się na strzał z dystansu i pokonał Adriana Drężka. Był wtedy półmetek pierwszej części meczu, więc Narew miała sporo czasu na odrabianie strat. Z ataków niebiesko-czerwonych jednak nic nie wynikało, aż do jednej z ostatnich akcji pierwszej połowy. Bramkę na 1:1 strzelił Paweł Kuzia - to był piękny strzał z dystansu.

Drugą połowę Narew zagrała już zdecydowanie lepiej. Niedługo po wznowieniu gry prowadzenie Narwi dał Tomasz Niedźwiecki, a chwilę później było już 3:1 po golu Kamila Gontarza. To nie był jednak koniec strzelania. Najpierw głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę strzelił Kamil Zygmunt, a wynik ustalił młody Jakub Żendzian.

Do końca rozgrywek w A Klasie pozostała już tylko jedna kolejka.