Zofia Perzan mistrzynią Europy w karate. Mistrzostwa Europy Karate Open i Pucharze Europy Karate Kyokushin

Beata Dzwonkowska
Zawodniczka Brokowskiego Klubu Karate Kyokushin zdobyła złoto podczas Mistrzostw Europy Karate Open i w Pucharze Europy Karate Kyokushin. Rywalizowało o puchar ponad 600 zawodników z 19 krajów. Zofia została mistrzynią Europy. Gratulujemy.

Mistrzostwa Europy Seniorów Open Karate Kyokushin IKO oraz Puchar Europy Karate Kyokushin IKO Juniorów odbyły się w dniach 5 - 6 listopada w Myślenicach.

Reprezentantka Polski, zawodniczka Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai Zofia Perzan zdobyła złoty medal w kategorii women 16 - 17 lat, - 60 kg.

Nasza zawodniczka, by stanąć na najwyższym stopniu podium musiała pokonać trzy rywalki. We wszystkich pojedynkach Zosi udało się zdobyć przewagę po celnych poprawnie technicznie kopnięciach na strefę głowy, co dało pewne zwycięstwa. Zawodniczka trenująca w Broku Zofia Perzan zdobyła Puchar Europy w Karate Kyokushin. Tym samym w pięknym stylu kończy starty na arenie europejskiej w kategorii junior 16-17 lat