Zdecydował pierwszy kwadrans. Narew pokonała Ostrovię

Jakub Zalewski doznał kontuzji i musiał po pierwszej połowie opuścić plac gry.
Jakub Zalewski doznał kontuzji i musiał po pierwszej połowie opuścić plac gry. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi odnieśli zwycięstwo w spotkaniu 11. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej nad Ostrovią Ostrów Mazowiecka 2:0.

W wyjazdowym spotkaniu, rozegranym na stadionie przy ulicy Warchalskiego podopieczni trenera Marcina Romana w pierwszym kwadransie błysnęli skutecznością. Najpierw do siatki rywali trafił Tomasz Niedźwiecki w dziewiątej minucie meczu, a trzy minuty później Mateusz Pełtak.

Gospodarze z nie potrafili skutecznie odpowiedzieć, chociaż stworzyli w całym meczu kilka groźnych sytuacji. W opresji obronną ręką wychodził Andrzej Łyziński, który nie po raz pierwszy w tym sezonie, rozegrał dobre zawody.

W kolejnym starciu IV ligi mazowieckiej - grupy północ piłkarzy ostrołęckiej Narwi czeka wyprawa do Płocka, na mecz z rezerwami Wisły. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę 6 października o o godz. 11.00.

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka punktów szukać będą w Przasnyszu, gdzie zmierzą się z miejscowym MKS, który w ostatniej kolejce przegrał z kolei w Gąbinie 0:1. Mecz w sobotę 5 października o godz. 15.00.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - MKS Narew Ostrołęka 0:2 (0:2)

Bramki: Niedźwiecki 9. Pełtak 12.

Narew: Łyziński - D. Dzwonkowski, Pełtak, J. Zalewski (46. Sowa), Skorupka - K. Dzwonkowski, Strzeżysz, Górski, Krawul (83. Dąbrowski) - Niedźwiecki (89. Jóźwiak), Stachowicz