Wysokie zwycięstwo MKS Przasnysz nad Bugiem. Zobacz zdjęcia

Redakcja
Piłkarze z Przasnysza bardzo udanie rozpoczęli nowy sezon IV ligi mazowieckiej.
Piłkarze z Przasnysza bardzo udanie rozpoczęli nowy sezon IV ligi mazowieckiej. Adam Wnęta
Piłkarze MKS Przasnysz zapisali na swoim koncie kolejne zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej - grupy północ.

Bug Wyszków - MKS Przasnysz

Tym razem podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego w wyjazdowym starciu 2. kolejki pokonali Bug Wyszków 4:1. Trzy bramki dla gości zdobył Paweł Olszewski, który swój strzelecki festiwal rozpoczął w 29. minucie gry. Pierwsza bramka padła po indywidualnej akcji najlepszego strzelca IV ligi, który popisał się ładnym strzałem z dystansu. Drugą bramkę Paweł Olszewski zapisał na swoim koncie w 40. minucie meczu wykorzystując dobre dośrodkowanie od Łukasza Rutkowskiego. Przed przerwą kontaktową bramkę dla gospodarzy zdobył Mateusz Paradowski.

Po zmianie stron ponownie o swoich strzeleckich umiejętnościach przypominał Paweł Olszewski, które świetne podanie ze środka pola zamienił na bramkę, znajdując się sam na sam z golkiperem gospodarzy. W ostatniej akcji meczu na listę strzelców wpisał się Maciej Smoliński, który przeprowadził piękny indywidualny rajd prawą stroną boiska.

Kolejne spotkanie piłkarzy MKS Przasnysz czeka w sobotę, 22 sierpnia o godz. 17.00. Wówczas podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego w meczu przed własną publicznością podejmą Błękitnych Gąbin.

Bug Wyszków - MKS Przasnysz 1:4 (1:2)

Bramki: Paradowski 45. - Olszewski 29. 40. 60., Smoliński 90.

Przasnysz: Wiśniewski - Butryn, Chełchowski, Pepłowski, Przebierała (85. Pełkowski) - Pragacz, Rutkowski, Gawęda (70. Smoliński), Kosiorek (75. Michalak - Piasecki, Olszewski