Wygodna pożyczka, gdzie chcesz i na co chcesz

Materiał promocyjny Banku Pekao S.A.
Dobrze jest mieć swobodę działania w realizacji małych i większych planów. Bank Pekao oferuje pożyczkę, którą każdy klient, posiadający zdolność kredytową – zarówno nowy, jak i obecny – może wziąć online lub w oddziale oraz przeznaczyć na dowolny cel.

O pożyczkę bez prowizji i z RRSO* 10,99 proc. można zawnioskować do 31 maja 2024 r. Maksymalna kwota to 250 000 zł, a okres spłaty 12 miesięcy.

Można ją przeznaczyć na dowolny cel, poza spłatą zobowiązań posiadanych w Banku Pekao S.A. Aby otrzymać produkt obecny klient banku posiadający dostęp do bankowości elektronicznej powinien złożyć wniosek kredytowy w serwisie internetowym Pekao24 lub aplikacji PeoPay i wpisać w polu kod promocyjny TVwiosna. Po pozytywnej decyzji kredytowej klient akceptuje umowę w serwisie internetowym bądź aplikacji.

Nowy klient banku może złożyć wniosek kredytowy za pośrednictwem strony internetowej https://www.pekao.com.pl/kredyt-online. Jeśli uzyskuje on dochody z tytułu umowy o pracę lub emerytury, renty krajowej bądź umowy cywilnoprawnej i wnioskuje o kwotę do 7000 zł, po pozytywnej decyzji, umowę akceptuje kodem SMS. W pozostałych przypadkach dopełnienie formalności odbywa się w wybranym przez klienta oddziale banku. Pożyczka jest również dostępna w każdej placówce Pekao.

Niedawno Bank Pekao S.A. ruszył z ogólnopolską kampanią reklamową, w której przypomina o tej ofercie. W telewizji pojawił się spot pod hasłem „Wygodna pożyczka, gdzie chcesz i na co chcesz”. Kampania działa na zasadzie 360°, aby dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców. Reklamę można zobaczyć też w VOD, internecie, mediach społecznościowych, kanałach elektronicznych banku, a także na witrynach oddziałów w całej Polsce.

W kampanii Bank Pekao S.A. mówi o swobodzie działania w realizacji małych i większych planów. Pomysł na domek na drzewie w ogrodzie? Na artystyczny remont salonu? A może na szalony lot paralotnią z najlepszą przyjaciółką? Czemu nie – dzięki środkom z pożyczki można zrealizować każde z tych marzeń. W reklamie ukazani są bohaterowie, którzy inspirują siebie nawzajem i podejmując decyzje „na tak”, biorą pożyczkę zdalnie. Spoty są konsekwentnie utrzymane w dynamicznej, nowoczesnej konwencji, a charakterystyczna dla Pekao grafika, inspirowana ideą art brandingu, jest integralną częścią opowiedzianych historii.

*RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 10,99% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 4413 zł, pożyczka zaciągnięta na 12 miesięcy, oprocentowanie zmienne 10,45% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 253,77 zł (w tym: odsetki 253,77 zł), całkowita kwota do zapłaty 4666,77 zł, płatna w 11 ratach miesięcznych po 388,90 zł, 12. rata wyrównująca 388,87 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 4413 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 26.01.2024 r.

Materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo

Materiał oryginalny: Wygodna pożyczka, gdzie chcesz i na co chcesz - Portal i.pl

Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki