Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Wspólne kolędowanie i spotkania z kolędnikami w naszym regionie. Zobaczcie harmonogram wydarzeń w regionie

Beata Modzelewska
Beata Modzelewska
W najbliższych dniach w naszym regionie odbędzie się kilka imprez, podczas których można będzie pośpiewać kolędy i poznać tradycje okresu świątecznego.

Ostrołęka, 5.01.2024

W Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce szykuje się piękny, rodzinny wieczór z kolędami. Poprowadzi go zespół LUX DEI, ale na scenie mogą też zaśpiewać rodziny. Występujący mogą się zgłaszać do 4 stycznia, wystarczy w tej sprawie napisać na maila [email protected]

Boguty-Pianki, 6.01.2024

Od wielu lat w Gminnym Ośrodku kultury i Sportu w Bogutach-Piankach (powiat ostrowski) odbywa się spotkanie kolędników z okolicznych miejscowości. Wśród występujących są zespoły ludowe, amatorskie grupy teatralne, tradycyjne "Herody" i soliści. Spotkanie zawsze odbywa się 6 stycznia o godzinie 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Bogutach-Piankach, ul. Pawła Olszewskiego 2.

Spotkania kolędnicze „Święty Wieczór” mające formułę przeglądu kolęd, pastorałek i małych form teatralnych prezentujących widowiska obrzędowe związane z okresem świąt Bożego Narodzenia udowadniają, że ludowe tradycje w naszym regionie są wciąż żywe.

Tak „Święty Wieczór” wyglądał przed rokiem.

Ostrołęka. 7.01.2024

Na świąteczny koncert do Nowej Ostoi zaprasza ostrołęckie Studio piosenki Metro.

Ostrów Mazowiecka, 10.01.2024

Muzeum – Dom Rodziny Pileckich (ul. Warszawska 4) zaprasza na wspólne kolędowanie w muzeum wraz z zespołem C'mon oraz Miejską Świetlicą Socjoterapeutyczną. Spotkanie odbędzie się 10 styczna 2024 r. (środa) o godzinie 17.00.

Ostrołęka, 11.01.2024

Kultownia OCK, Zespół Szkół Zawodowych nr 2 i Ostrołęckie Centrum Kultury zapraszają na wspólne śpiewanie.
W koncercie udział wezmą: Nikola Łazarczyk, Amelia Żynda, Anita Michałek, Stanisław Orłowski, Jakub Rutka, dzieci i młodzież z: Przedszkola Miejskiego nr 5 „Leśna Kraina”, Społecznej Szkoły Podstawowej STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce, Szkoły Podstawowej nr 4 im. Żołnierza Polskiego w Ostrołęce.
Koncert odbędzie się 11 stycznia 2024 r., o godz. 18.00, w auli Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce, ul. Czwartaków 4.
Wstęp wolny.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki