Weronika Dworecka to wielki lekkoatletyczny talent

Weronika Dworecka będzie bardzo dobrze wspominała starty w 2015 roku.
Weronika Dworecka będzie bardzo dobrze wspominała starty w 2015 roku. Archiwum zawodniczki
Tak dużego talentu w biegach średnich w OKLA Ostrołęka nie było od lat.

Podopieczna trenerki Marianny Pędzich świetnie zaprezentowała się w 2015 roku i wywalczyła trzy medale w imprezach rangi Mistrzostw Polski. Złoty medal padł łupem utalentowanej lekkoatletki w Halowych Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych w Toruniu, gdzie Weronika nie dała szans rywalkom na dystansie 1000 m. Złoty medal podopieczna trenerki Marianny Pędzich wywalczyła także w Mistrzostwach Polski LZS w Słubicach na dystansie 800 metrów. W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łodzi Weronika Dworecka zdobyła brąz na 800 metrów.

Aby zagłosować na Weronikę Dworecką (OKLA Ostrołęka) wyślij sms o treści tosport.19 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)