Udany sprawdzian Narwi z Bugiem (zdjęcia, wideo)

Po tym strzale Marcin Truszkowski zdobył bramkę na miarę zwycięstwa.
Po tym strzale Marcin Truszkowski zdobył bramkę na miarę zwycięstwa. Fot. A. Dobkowski
Kolejny udany sprawdzian mają za sobą piłkarze ostrołęckiej Narwi. Tym razem podopieczni Mateusza Miłoszewskiego pokonali czołowy zespół IV ligi mazowieckiej Bug Wyszków 1:0.

Narew Ostrołęka - Bug Wyszków

Dobrze niebiesko-czerwoni radzili sobie głównie w pierwszej części spotkania, kiedy to stwarzali sporo sytuacji strzeleckich i większość czasu spędzali na połowie rywala. Niestety nasz zespół miał duży problem ze skutecznością. Jedyną bramkę dla Narwi w 32. minucie gry zdobył Marcin Truszkowski, który popisał się piękną indywidualną akcją i ogrywając dwóch obrońców Bugu wpakował piłkę do siatki z dziewięciu metrów.

Niestety Narwianie w ostatnim kwadransie gry nie wykorzystali świetnych sytuacji po których bramki powinni byli zdobyć Marcin Ostaszewski i Mateusz Nakielski. Drugi z wymienionych zawodników, który wciąż jest piłkarzem Rzekunianki Rzekuń udanie wdarł się do składu Narwi i wiele wskazuje na to, że wiosnę spędzi na Witosa. W drugiej połowie meczu to goście przejęli inicjatywę i mieli sporo okazji do pokonania Andrzeja Łyzińskiego. Nasz golkiper spisywał się bardzo dobrze, a raz w 68. minucie meczu przed utratą bramki pomógł mu słupek.

Narew Ostrołęka - Bug Wyszków 1:0 (1:0)
Bramki: Truszkowski 32.

Narew: Łyziński - Pragacz, Zalewski, Samsel, Ostaszewski - Wilczewski, Dawidzki, Strzeżysz, Lelujka - Nakielski, Truszkowski oraz Pyskło, Roman, Stachowicz, Skorupka, Kaczyński, Kobrzyński, Chorąży, Polita.