Trudne boje młodzików Trójki. Zobacz zdjęcia i wideo

Młodzi piłkarze ręczni Trójki notują dobre wyniki
Młodzi piłkarze ręczni Trójki notują dobre wyniki Arkadiusz Dobkowski
Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki mają za sobą kolejne spotkania w mazowieckiej lidze młodzików. Tym razem podopieczni trenera Radosława Blocha w meczach przed własną publicznością ulegli Wiśle I Płock 17:23 i pokonali Olimpię Radzanowo 20:17.

W pierwszym starciu ostrołęczanie rozpoczęli rywalizację ospale i nie potrafili złapać odpowiedniego meczowego rytmu. W efekcie już do przerwy przegrywali 6:11 i mimo ambitnej postawy po zmianie stron nie potrafili odrobić strat i pokonać Nafciarzy. Zdecydowanie lepiej podopieczni trenera Radosława Blocha zaprezentowali się w drugim meczu rozgrywanym w hali ZS nr przy ulicy Berlinga. Tym razem w starciu z Olimpią Radzanowo prowadzili do przerwy 10:9 i w drugiej odsłonie meczu nie dali wydrzeć sobie zwycięstwa.

– Drużyna trenuje w tym składzie od roku i po raz pierwszy uczestniczy w regularnych rozgrywkach – mówi trener zespołu młodzików Trójki Radosław Bloch. – Zawodnicy czynią duże postępy. W tym momencie motorami napędowymi zespołu są Filip Zalewski i Jakub Glinka, jednak cały zespół jest bardzo perspektywiczny.

Do rozegrania młodzicy Trójki w obecnym sezonie mają jeszcze cztery spotkania.