Troszyn nie dał się liderowi

Piotr Kamionowski strzelił drugą bramkę dla KS CK Troszyn.
Piotr Kamionowski strzelił drugą bramkę dla KS CK Troszyn. Fot. A. Dobkowski
Piłkarze KS CK Troszyn po dobrym spotkaniu zremisowali z liderem rozgrywek ligi okręgowej Koroną Szydłowo na wyjeździe 2:2.

Podopieczni trenera Przemysława Stepnowskiego rozegrali dobre zawody i pokazali, że w pełnym składzie mogliby pokusić się o jeszcze lepszy wynik. Wynik meczu otworzył w 17. minucie gry Marcin Rosocha. Goście wyrównali dopiero po przerwie na bramkę zdobył niezwykle doświadczony Piotr Szczechowicz. Kilkanaście minut później padła kolejna bramka, a tym razem jej autorem był Piotr Kamionowski. Goście jednak zdołali odpowiedzieć na osiem minut przed końcem meczu, a tym razem trafienie zaliczył i Daniel Pstrągowski.

- Rozegraliśmy dobre spotkanie, a najważniejsze, że koledzy potrafili wykorzystać sytuacje strzeleckie, które dały nam zwycięstwo w tym meczu - podkreślił kapitan KS CK Troszyn, Grzegorz Tokarzewski.

Korona Szydłowo - KS CK Troszyn 2:2 (1:0)
Bramki: Rosocha 17. Pstrągowski 82. - Szczechowicz 52. P. Kamionowski 70.

KS CK: Puścian - Tokarzewski (65. Banaszek), Kultys, Jastrzębski, Wieczorek (50. Bałazy) - Dzwonkowski, K. Kamionowski, P. Kamionowski, Choromański (85. Aleksandrowicz) - Szczechowicz (75. Piekarski), K. Wiski