Trójka zaskoczyła kibiców. Świetny mecz z liderem! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Michał KowalczykZaktualizowano
Piłkarze ręczni ostrołęckiej Trójki przed własną publicznością dostają skrzydeł i potrafią napsuć krwi nawet wyżej notowanym rywalom. Tak było też w sobotę, gdy do Ostrołęki przyjechał lider - Anilana Łódź. Goście nie mieli łatwej przeprawy i - choć wygrali - to dopiero po serii rzutów karnych.

Faworyzowana drużyna z Łodzi już na początku meczu dowiedziała się, że nie będzie miała łatwej przeprawy. Szczypiorniści Trójki dotrzymywali kroku rywalom i do przerwy przegrywali jedynie 17:18. W drugiej połowie obejrzeliśmy niezwykle wyrównany mecz. Żadna z drużyn nie odskoczyła rywalowi nawet na dwie bramki. Rzut za rzut, bramka za bramkę - tak wyglądało te 30 minut. Ostatecznie bliżej wygranej byli ostrołęczanie, którzy prowadzili 32:31, ale rzutem na taśmę goście wyrównali. Remis, a więc rzuty karne.

Lepiej egzekwowali je goście, wygrali 5:3 i zabrali do Łodzi dwa z trzech punktów. Jeden został w Ostrołęce i to na pewno spory sukces - podobnie jak taka gra przeciwko liderowi.

Trójka: Dworak 1, Obidziński 7, Deptuła 10, Kosiński 1, Kraszewski 4, Pachucki, Zieliński, Sumiński, Minasiewicz, Dmowski 4, Wojdyna, Frąckiewicz, Niećko 5.

Materiał oryginalny: Trójka zaskoczyła kibiców. Świetny mecz z liderem! [WIDEO, ZDJĘCIA] - Tygodnik Ostrołęcki

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.