Trener Energi Pekpolu o ligowych rywalach: To było największe zaskoczenie

Szkoleniowiec Energi Pekpol Ostrołęka - Andrzej Dudziec.
Szkoleniowiec Energi Pekpol Ostrołęka - Andrzej Dudziec. A. Dobkowski
Za nami inauguracyjne spotkanie nowego sezonu rozgrywek I ligi. Energa Pekpol Ostrołęka została pierwszym liderem zmagań, po niezwykle pewnym zwycięstwie nad TKS Nascon Tychy 3:0.

Emocji nie zabrakło w pozostałych spotkaniach, chociaż obyło się bez większych niespodzianek. Atut własnego boiska wykorzystali beniaminkowie Krispol Września i Avia Świdnik, pokonując rywali uważanych za faworytów rozgrywek.

- Porażka Campera Wyszków w starciu z Krispolem Września było dla mnie największym zaskoczeniem - podkreśla trener Andrzej Dudziec. - W pozostałych meczach nie ma niespodzianek, chociaż ciekawych wyników nie brakuje, skoro Kraków zdołał pokonać w pierwszym secie faworyzowany Cuprum Mundo, a KPS wygrał w pierwszym secie z Kęczaninem 25:14.

Emocji nie brakowało w pierwszej kolejce i z pewnością nie zabraknie również w kolejnej odsłonie spotkań I ligi. W Ostrołęce Energa Pekpol podejmie Cuprum Mundo Lubin. Więcej o tym spotkaniu niebawem w naszym serwisie.