Trampkarze Ostrovi gromią Mazowsze (zdjęcia, wideo)

Paweł Nowak
Piłkarze z Jednorożca (niebiesko-biała koszulka) byli tylko tłem dla rozgrywających świetny mecz zawodników Ostrovi. Fot. Paweł Nowak
Bardzo dobry mecz zanotowali w 5. kolejce Ligi Okręgowej trampkarze klubu Sportowego Ostrovia. W środowe popołudnie 6 października na własnym stadionie nie mieli litości dla zespołu Mazowsza Jednorożec i zaaplikowali rywalom aż 8 goli, nie tracąc przy tym żadnego.
Mecz LO Trampkarzy Starszych: KS Ostrovia - Mazowsze Jednorozec

Mecz LO Trampkarzy Starszych: KS Ostrovia - Mazowsze Jednorożec

Podopieczni Bernarda Pietkiewicza już w ostatni weekend błysnęli wysoką skutecznością i pokonali na wyjeździe Bartnik Myszyniec aż 9:0. Bardzo niewiele zabrakło, aby wyczyn ten został powtórzony w ostatnim meczu.

Ostrowscy piłkarze już od pierwszego gwizdka przejęli inicjatywę i spokojnie konstruowali akcje. Wynik otworzył w 12. minucie strzałem z niewielkiej odległości Paweł Popowski, a 8 minut później było 2:0. Zaraz po wyjściu z szatni piłkarze z Jednorożca zapewne mieli jeszcze nadzieję na odrobienie strat, jednak "żółto-zieloni" szybko wybili ten pomysł z głów. Już pierwsza akcja drugiej części gry przyniosła gola, a kwadrans po przerwie było już 6:0. Goście dopiero po tej bramce nieco się ożywili, ale jedyny strzał zawodnika Mazowsza dobrze obronił golkiper. Gospodarze odpowiedzieli na te ataki siódmym w meczu golem, a wynik ustalili tuż przed końcowym gwizdkiem.

Dobra forma na pewno jest dobrym prognostykiem przed hitem kolejki w którym Ostrovia mierzyć się będzie z ostrołęcka Koroną HiD. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę o godz. 13 na stadionie w Ostrowi.

KS Ostrovia - Mazowsze Jednorożec 8:0 (2:0)
Bramki: Ruciński Mateusz x 4, Popowski Paweł x 2, Grądzki Tomasz, Lipski Daniel

Skład KS Ostrovia: Grabowski Krzysztof, Han Tomasz, Chodubski Rafał (Kubat), Popowski Paweł , Ostrówka Jakub, Wiśniewski Paweł, Dawidczyk Mateusz (Zapatka Jakub), Grądzki Tomasz, Lipski Daniel (Kopacz Kamil), Rostkowski Łukasz, Ruciński Mateusz (Kryszpin Damian)