Tęcza Łyse zwycięża w Troszynie (zdjęcia, wideo)

Obie drużyny włożyły w spotkanie wiele ambitnej walki o zwycięstwo.
Obie drużyny włożyły w spotkanie wiele ambitnej walki o zwycięstwo. Fot. A. Dobkowski
W derbowym spotkaniu rozegranym na stadionie w Troszynie miejscowe KS CK uległo Tęczy JBB Łyse 0:1. Bramkę na miarę trzech punktów w 85. minucie spotkania strzelił Mateusz Chorostowski.

Derby: Troszyn - Łyse

Gospodarze do niedzielnego starcia przystąpili bez dwóch podstawowych obrońców Wojciecha Kultysa i Dariusza Jastrzębskiego. Ich zmiennicy radzili sobie jednak dobrze i odpierali napór rywali, którzy od pierwszych minut meczu szukali drogi do bramki rywali. Mimo kilku okazji po obu stronach po pierwszej odsłonie meczu mieliśmy bezbramkowy rezultat.

Po zmianie stron na placu gry oglądaliśmy dość wyrównane spotkanie. Kluczową dla losów meczu okazała się 87. minuta gry. Wówczas bramkę dającą zwycięstwo drużynie z Łysych strzelił Mateusz Chrostowski, który w drugiej części spotkania zmienił Adriana Gwiazdę. W ligowej tabeli podopieczni Kazimierza Puławskiego tracą do lidera rozgrywek Korony Szydłowo siedem punktów, ale do drugiego zespołu Ostrovi Ostrów Mazowiecka już tylko cztery.

KS CK Troszyn - Tęcza JBB Łyse 0:1 (0:0)
Bramka: Chrostowski 85.

Troszyn: Puścian - Peczyński, P. Kamionowski, Tokarzewski (76. Dzwonkowski), Wieczorek - M. Krupka (77. Ćwiek), Wiski, R. Kamionowski, Choromański - Dąbrowski, Aleksandrowicz

Tęcza: Filipkowski - P. Gwiazda, Domian, Cekała (Magdaleński), Malczyk - Majewski, Pisiak (Zalewski), Bałdyga (Zakrzewski), Szymański - Bączek, A. Gwiazda (Chrostowski).