Tęcza JBB wciąż wygrywa, tym razem w Krasnem

Marek Kaliszewski po raz kolejny wpisał się na listę strzelców
Marek Kaliszewski po raz kolejny wpisał się na listę strzelców Arkadiusz Dobkowski
Kolejne zwycięstwo na swoim koncie zapisali piłkarze Tęczy JBB Łyse, który tym razem odnieśli zwycięstwo nad Iskrą Krasne 6:1.

Już w 10. minucie meczu prowadzenie gościom dał najskuteczniejszy napastnik rozgrywek Marek Cichy. Jeszcze w pierwszej odsłonie meczu drugą bramkę zdobył Piotr Kamionowski. Po zmianie stron kolejne dwa gole dołożył Marek Cichy, a po jednym Przemysław Śnietka i Marek Kaliszewski. Niebiesko-granatowi mecz kończyli w dziesiątkę, bowiem zaledwie trzy minuty po wejściu na plac gry za zagranie piłkę ręką w polu karnym czerwoną kartkę otrzymał Kamil Zygmunt. Gospodarze otrzymali rzut karny, który na bramkę zamienił Adam Błaszczak.

Ostatecznie Tęcza JBB odniosła zwycięstwo 6:1 i może spokojnie przygotowywać się do derbowego starcia z Koroną.

Iskra Krasne - Tęcza JBB Łyse 1:6 (0:2)
Bramki: Błaszczak 88.(k) - Cichy 10. 59. 74., P. Kamionowski 35., Śnietka 64., Kaliszewski 90.(k)
Tęcza JBB: Radczenko - Sulkowski, Lipowski, Domian, K. Kamionowski (82. Zygmunt) - Wargulewski (65. Pi. Magdaleński), Sowa (75. Pa. Magdaleński), P. Kamionowski (55. Śnietka), H. Kaliszewski, M. Kaliszewski - Cichy